AMIGO™ toys – імпортер та дистрибьютор провідних світових брендів іграшок.

Біговел-трансформер Chillafish Bunzi, блакитний

В наявності
Артикул: CPBN01BLU
Опис

Часто буває, що ми не можемо залишити своє улюблене чадо вдома, і нам доводиться брати його із собою, вирушаючи в термінових справах. Щоб дорога була для нього так само важливою, як і вам, потрібно його чимось зацікавити. Для цього прекрасно підійде такий засіб пересування, як біговел Chillafish Bunzi.

Чому саме біговел? Цей тип велосипеда має явні переваги, попри брак педалей. Дитина швидко навчиться кататися на біговелі Chillafish Bunzi, йому не потрібно відвертати увагу на педалі. А вони дійсно заважають малюкові! Без педалей дитина може без остраху зупинитися тоді, коли йому буде це зручно, загальмувати перед ямкою, поворотом, будь-якою іншою перешкодою. Сконцентрувавшись лише на рівновазі, малюк дуже швидко опанує транспортний засіб, і дорога стане приносити йому величезне задоволення.

З огляду на всі переваги, можна зробити висновок, що купити біговел Chillafish Bunzi буде прекрасним розв'язанням багатьох проблем, чудовою підготовкою дитини до впевненої їзди на звичайному дорослому велосипеді та допоможе розвивати координацію рухів і рівновагу.

Риси:

  • Висота сидіння: 22-25 см.
  • Вік дитини: 1-3 роки.
  • Максимальне навантаження: 25 кг.
  • Дуже легкий — 2.97 кг.


Характеристики
Артикул CPBN01BLU
Бренд Chillafish
Стать Для всієї сім'ї
Вік 0+
Штрихкод 5425029650022
Вгору