AMIGO™ toys – імпортер та дистрибьютор провідних світових брендів іграшок.

Мій перший біговел Chillafish Quadie з причепом, зелений

Немає в наявності
Артикул: CPQT01LIM
Опис

Всі ми знаємо, як здорово їздити на велосипеді. Але маленькій дитині на перших порах дуже складно одночасно крутити педалі, тримати рівновагу та стежити за дорогою. У такому разі вам просто необхідний біговел Chillafish Quadie.

Конструкція такої диво-машини дуже проста. Педалі крутити не потрібно, тому що їх просто немає. Досить відштовхуватися ногами від землі. Висота сидіння регулюється, що дасть змогу насолоджуватися покупкою не один рік. З цим біговелом ви неодмінно подбаєте про прекрасне, а головне корисне проведення часу вашого чада. Завдяки біговелу Chillafish Quadie дитина навчиться керувати своїм тілом, зможе самостійно стежити за швидкістю руху, а найголовніше — навчиться тримати рівновагу. Це те, що потрібно, щоб незабаром легко пересісти на двоколісний велосипед.

За допомогою спеціального кріплення Click 'n' Play до біговелу можна прикріпити причіп, у якому можна перевозити іграшки або з'єднати два біговели разом.

Купити біговел Chillafish Quadie — значить, в захваті спостерігати, з яким ентузіазмом і задоволенням ваш малюк освоює цю новомодну штучку. В неї просто неможливо не закохатися! А насичений колір лайма цієї моделі не дасть змогу вашому чаду загубитися з уваги.

Особливості:

  • Вік дитини: 1-3 роки
  • Дуже легкий — 3.82 кг
  • Висота сидіння: 21-26 см


Характеристики
Артикул CPQT01LIM
Бренд Chillafish
Стать Для всієї сім'ї
Вік 0+
Штрихкод 5425029650664
Вгору