AMIGO™ toys – імпортер та дистрибьютор провідних світових брендів іграшок.

Crayola

ВІТАЄМО У КОЛЬОРОВОМУ СВІТІ

Компанія CRAYOLA була заснована як ""Бінні та Сміт"" двоюрідними братами Едвіном Бінні та К. Гарольдом Смітом у Нью-Йорку у 1885 р. Початково продукцією компанії були барвники для промислового використання, включаючи червоні пігменти оксиду заліза - для сарайної фарби та хімічні речовини сажі -для фарбування шин в чорний колір для подовження терміну їх використання

Перша крейда «без бруду» Crayola, улюблена мільйонами юних художників, була винайдена у 1902 та отримала золоту медаль на виставці St. Louis World. Використовуючи парафіновий віск та нетоксичні пігменти, компанія випустила фарбувальну паличку, яка була безпечною, міцною та доступною за ціною.

З 1903 року компанія починає серійне виготовлення цієї крейди. Назва ""Crayola"", придумана дружиною засновника компанії, походить від ""craie"", по-французьки ""крейда"" та ""олійний"" або ""жирний"".

Тримайте маленькі руки зайнятими, а молодий ум залученим..

Малювання - перший вид творчої діяльності дитини. З раннього віку діти беруться за олівці і фарби, створюючи поки ще неслухняними ручками свої «шедеври». До початкової школи малювання стає усвідомленим, систематичним заняттям. На цьому етапі абсолютно не важливо, чи є у дитини художній талант. Уроки живопису для нього - обов'язкова умова формування різнобічної, гармонійної особистості.

В багатьох странах процес малювання у навчальному закладі або вдома не проходить без продукцїї Crayola. Вона є надійним брендом вчителів та улюбленим серед дітей та їх родин. Ми впевнені, насамперед на своєму власному досвіді, і в нашій країні багато родин мають та полюбляють продукцію цього відомого бренду.

Бо вона має незаперечні переваги:

- NONTOXIC – нетокчична та безпечна;

- WASHABLE & ULTRA-CLEAN WASHABLE – спеціальні формули, що дозволяють легко змивати фарбу з тіла, та легко прати одяг;

- Виготовлені з урахуванням потреб певного віку;

- Широкий асортимент

 

ЧИМ КОРИСНЕ МАЛЮВАННЯ

- Художні заняття розвивають дрібну моторику, а це - стимуляція ділянок мозку, відповідальних за мислення, мову, зорову і рухову пам'ять, координацію. Під час малювання працюють обидві півкулі головного мозку, активно виникають міжпівкульні зв'язку.

- У дитини розвивається просторовий інтелект і уява.

- В процесі роботи дитина отримує реальний результат - малюнок. Це вчить його цілеспрямованності і формує орієнтацію на результат.

- Це елемент самовираження, проектування на папір емоційного та психологічного стану

- Малювання – заспокійливе заняття. Особливо корисно малювати дітям, схильним до примх, депресій і неврозів.

- Систематичні уроки живопису привчають дитину структурувати час, виробляють посидючість, формують дисциплінованість.

- Через живопис діти вчаться творчо осмислювати навколишній світ і розуміти, що кожна людина має власне сприйняття реальності, по-своєму бачить предмети і явища.

- Малювання - процес, який передбачає експерименти, креативність, індивідуальне бачення предметів. Саме в процесі роботи над малюнком дитина вчиться сприймати свої помилки, не як провал, а як шанс створити щось нове і унікальне. Такий підхід допомагає художнику розкріпачитися, стати більш самостійним та успішним.

- Процес створення картини дозволяє людині відчувати себе не «комахою», а творцем, що сприятливо позначається на його самооцінці і самоідентифікації.

- Розглядаючи картини, підбираючи палітру, доводячи роботу до досконалості дитина вчиться розрізняти нюанси, бачити загальне і часткове, порівнювати і узагальнювати.

- Малювання розвиває асоціативне мислення, навички орієнтації в просторі, проектування на площині. Це важливо для школярів, як ключ до розуміння математичних, фізичних моделей і освоєння інших дисциплін. Одне можна сказати точно: наші яскраві відтінки та якісні олівці допоможуть надихнути вашу дитину на нескінченне художнє самовираження. Ми маємо безліч наборів крейди в різних розмірах – від самих простих на 8 кольорів до майже професійних 152 Ultimate Crayon Collection!

Ці прості творчі інструменти мають вражаючу здатність розкрити талант та подарувати незліченні години самовираження та творчої гри. Найважливіше, що завдяки високій якості та подвійному обгортанню кожного кольорового олівця, воскова крейда Crayola, як було доведено, витримує на 35% довше, ніж конкуренти, тобто ви отримуєте найліпше співвідношення ціни та якості завдяки нашим довговічним наборам! Колекції з класичними кольорами завжди є хітом серед найменших «майстрів» - зрештою, що може бути краще, ніж нова коробка з ідеально заточеною крейдою?

Розгорнути
Вгору