AMIGO™ toys – імпортер та дистрибьютор провідних світових брендів іграшок.

Exost Loop

Історія компанії Silverlit почалася в 1977 році. З тих пір компанія динамічно розвивається і втілює в реальність те, що зовсім недавно було всього лише мрією. У 1994 році першими з усіх азіатських виробників іграшки отримали сертифікат ISO про повну відповідність міжнародним стандартам. Пропонуємо Вам ознайомитися з лінійкою унікальних роботів від Silverlit і оцінити розуміння, і увагу, з якими компанія ставиться до своїх маленьким споживачам! Exost Loop - побудуй трек і ганяй на приголомшливою швидкості!

Exost Loop - це не просто машинки на дистанційному управлінні. Це нові ігрові відчуття. Це гоночні треки з супер-швидкісними машинками!

Побудуй свою гоночну трасу, вчи круті фінти, перемагай! Унікальність лінійки Exost Loop полягає в тому, що треки можуть бути буквально нескінченними. Всі додаткові аксесуари (набори труб для треків, набір з машинкою) і набори із треками сумісні один з одним. Треба лише дати волю фантазії і рук - і ось, нереально крутий трек, унікальний і дінственний, саме ВАШ, готовий до гоночної битві!

Розгорнути
Вгору