AMIGO™ toys – імпортер та дистрибьютор провідних світових брендів іграшок.

MARKWINS

Представляємо Вашій увазі лінію дитячої декоративної косметики від Markwins Beauty Brands Inc - американської корпорації з більш ніж 30-річною історією.

Сьогодні компанія MBB є провідним світовим виробником декоративної косметики та косметики по догляду для дорослих і дітей, а її продукція завоювала шалену популярність і любов безлічі споживачів на 5 континентах в більш ніж 70 країнах світу. Марквінс постійно вдосконалює власну продукцію і невпинно працює над створенням нових унікальних продуктів і рішень, здатних задовольнити навіть найвимогливіших покупців. Тому в процесі створення продукції беруться до уваги новітні наукові відкриття і розробки, модні тенденції і, звичайно ж, потреби споживачів. Вся продукція компанії відповідає найвищим світовим стандартам якості і безпеки. При цьому продукція не тестується на тваринах, про що говорить «зайчик» на упаковці, а вся упаковка підлягає переробці. Щоб бути ближче до своїх споживачів і розуміти їх інтереси, компанія відкрила 6 відділень і офісів в різних куточках світу. Всі маленькі дівчатка мріють бути схожими на своїх улюблених матусь, у всьому намагаючись їх наслідувати. А що може бути цікавіше маминої косметички, в якій зберігаються просто неймовірні скарби, які хочеться спробувати на собі. Дуже часто подібні дитячі експерименти закінчуються для мами псуванням дорогих косметичних засобів, а для юної модниці - покаранням і сльозами. Але лаяти дитину в подібній ситуації не варто, адже це природний процес дорослішання і розвитку дівчинки, закладений самою природою. Навпаки, на думку психологів, це корисна гра, яка розвиває не тільки гендерну самоідентифікацію, але і виховує гарний смак, почуття міри і вміння доглядати за собою з юних років. Також американськими вченими було доведено, що дівчатка грають з макіяжем, здатні краще справлятися зі своїми емоціями і вміють ефективніше вирішувати свої проблеми самостійно, а крім того, вони більш відкриті до спілкування з однолітками і мають більш розвинені мовні здібності. Тому тут варто просто трохи допомогти дитині і запропонувати їй безпечні косметичні набори, розроблені спеціально для ніжної дитячої шкіри.

Про це якраз і подбала компанія Markwins Beauty Brands Inc, яка створює унікальні ігрові набори дитячої косметики, в яких навіть лак для нігтів можна легко змити водою. Крім того, всі косметичні засоби цього виробника мають легкі напівпрозорі відтінки і вони ледь помітні на шкірі дитини. І що найбільш важливо, дитяча косметика від MBB є абсолютно безпечною, в її склад входять: екстракти рослин, гіпоалергенні масла, віск, вітаміни, натуральні фарбувальні пігменти та інші компоненти, які доглядають за ніжною дитячою шкірою. Тому, наприклад, помади і блиски від MBB можна впевнено використовувати для щоденного догляду як гігієнічних бальзамів для губ.

Компанія виробляє продукцію не тільки під власним брендом POP, а й під добре відомими всім дитячими ліцензіями - Disney Princess, Frozen, Minnie, My Little Pony і іншими.

Розгорнути
Вгору