AMIGO™ toys – імпортер та дистрибьютор провідних світових брендів іграшок.

Paulinda

"

Ліпимо, творимо, розвиваємося!

Здивувати сучасних дітей та їхніх батьків пластиліном непросто, адже його не складно купити, а властивості та можливості цього матеріалу вже всім давно відомі.

Бренд ""Paulinda"" пропонує оригінальні набори для творчості з пластиліном, які відрізняються від традиційних: перед дитиною ставиться конкретне завдання – зліпити певну фігуру (тварина, інопланетянина, космоліт); в набір входять додаткові аксесуари та наклейки, для додавання реалістичності, наприклад, для цуценя це ніс, вуса, очі; додається посібник, в якому в доступній формі описуються всі етапи роботи, а також спеціальний інструмент для ліплення; пластилін залежно від кольору розкладений по окремих пластикових баночках із кришечками. Ліплення – це корисне заняття, воно розвиває моторику рук, усидливість, уважність, фантазію.

Набори ""Paulinda"" дозволять дитині спробувати себе в ролі скульптора, їй належить зліпити певну фігуру відповідно до завдання. Крім творчої складової подібне заняття вимагатиме певної вправності, цілеспрямованості, здатності вникнути в суть поставленого завдання. Бренд Паулінда використовує різні види пластиліну, але особливо цікавий пластиковий варіант, так як на вигляд він істотно відрізняється від традиційного пластиліну. Є масою з дрібних кульок, виготовлених з пінопласту, і сполучного на основі гліцерину. Продукт не прилипає до рук, не залишає плям на одязі та меблях, добре тримає форму, приховуючи неточності моделей.

"
Розгорнути
Вгору