AMIGO™ toys – імпортер та дистрибьютор провідних світових брендів іграшок.

Slimy Joker

SLIMY-Манія в самому розпалі!!!

"Лизун" (або "слайм" від англ. Slimy) - це іграшка не втрачає своєї популярності вже десятиліття і МЕГА-ТРЕНД останніх 2 років!

Іграшка побачила світ в 1976 р. завдяки компанії Mattel, а була винайдена 11-річною дочкою господаря заводу, яка випадково змішала наявні на заводі інгредієнти, серед яких були і харчові загусники.

Ця маса дійсно чарівна - Вона має властивості неньютоновской рідини:

це слиз, але при цьому вона легко розливається і збирається, якщо масу залишити в спокої - вона розтечеться по поверхні, при різкому впливі - ущільнюється, а якщо різко смикнути - порветься, має різну консистенцію (від сильно рідкої і липкою, до щільної), може бути різних кольорів і відтінків.

МИ ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ ІДЕАЛЬНИЙ SLIMY-ЛИЗУН!!!

SLIMY від Joker - єдина маса-лизун, виготовлена ​​за запатентованою швейцарської формулою, з використанням натуральних інгредієнтів. 100% не токсична і безпечна!

Як не дивно, іграшка, створена для розваг має реальну користь - розвиває дрібну моторику, тренує координацію рухів, покращує концентрацію уваги, розвиває творчі здібності, створює позитивний емоційний настрій. Незамінна як «антистрес» для дітей і дорослих - це медитативне заняття розслабляє і заспокоює. Контрольна в школі або важлива зустріч на роботі - візьми Slimy-Лизун і все вирішено!

SLIMY- Нескінченне розвага для будь-якого віку!

Розгорнути
Вгору