Ці неймовірні слайми!

 

Ось уже кілька років поспіль, однією з найпопулярніших іграшок для дітей різного віку є слайм! Чим же вони так подобаються дітям? Звичайно ж їх неповторною текстурою: такою тягучою, такою еластичною! Слайми можна м'яти, рвати, розтягувати і склеювати назад, надувати бульбашки і навіть грати м'ячиком! Все це викликає захоплення у дітей, так що й казати, навіть у дорослих!

 

Слайми – це не тільки приємна за відчуттям маса, це також і корисна іграшка

Слово "Slime" – перекладається як "слиз". Також, в Україні цю іграшку називають лизун. Вперше іграшку – слайм випустила компанія Mattel в 1976 році, а на території України слайми стали відомі у 90-х роках. І відтоді, тільки набирали популярність!

 

Отже, в чому ж користь слаймов?

 

По-перше, це безумовне розвиток дрібної моторики у дітей, за допомогою чого поліпшується мова і навички рукописання.

По-друге, тримаючи слайм в руках, ви самі того не помічаючи, почнете його м'яти і ліпити, що відмінно для прояву творчого мислення.

По-третє, швидко знімає стрес, переключає увагу у дорослих і дітей. І це експрес-метод заспокоїти дитину!

По-четверте дають необмежені можливості для гри: і розтягнути, і ліпити, і м'яти і стискати, і спостерігати...

Ну і без номера, гра зі слаймом – це неповторні приємні відчуття.

Ну і до того ж, навіть рекомендуються педіатрами для дітей від 3х років!

 

Всі слайми можна розділити на 2 види:

• фабричні, які можуть бути вже готові або набір для виготовлення

• hand made

 

Що ж вибрати, і які слайми краще? Давайте розбиратися.

 

В інтернеті можна знайти мільйони рецептів, як зробити слайм будинку, своїми руками. Найпростіший з них це: клей ПВА, рідкий пральний порошок і вода. Також в рецептах використовують: бура – натрієва сіль борної кислоти, гуарова камедь, метилцелюлоза, кукурудзяний крохмаль, желатин, піна для гоління, шампунь, зубну пасту, барвники, блискітки...

 

Чи можуть ці компоненти бути небезпечними?

 

Так, багато вчених сходяться на думці, що багато з цих компонентів самі по собі або в поєднанні, можуть бути токсичними. А також викликати алергічні реакції, опіки, нудоту і отруєння.

 

Який вихід?

 

Можна використовувати техніку безпеки, а можна придбати вже готовий слайм в магазині! В нашому асортименті тільки самі якісні та безпечні слайми від кращих виробників -

Joker,

HGL (Grossman),

Compound Kings,

Canal Toys,

Monster Gum

Stilys

 

Купуючи наші слайми, ви можете бути впевнені, що отримаєте:

 

• Текстуру: однорідна, якісна текстура, відразу готова до гри!

• Гіпоалергенність і безпека: слайми, виготовлені провідними світовими виробниками, які приділяють велику увагу якості.

• Зручність: ваш слайм вже готовий! Не потрібно шукати необхідні інгредієнти, а зайшов в магазин, купив і можна грати!

• Різноманітність: безліч текстур, кольорів, запахів, добавок, способів гри!

• Упаковку: разом з готовим слаймом завжди є контейнер для зберігання.

 

У чому ж відмінності фабричних слаймов? Вибирайте, що вам до душі:

 

• Виробник

• Текстура/колір/аромат/наповнювачі

• Обсяг

• Готові та «DIY. Зроби сам»

• Додаткові аксесуари

 

А якщо хочеться все-таки зробити слайм своїми руками, але так щоб він був і безпечним?

 

Тоді вибирайте слайми серії «DIY. Зроби сам»! Все те ж високу якість і безпеку, і в той же час, ваша дитина має можливість проявити всі свої творчі здібності та уяву. І зовсім не треба бігати по магазинах у пошуках потрібних компонентів!

 

А може слайм не вийти?

 

Найголовніше в процесі виготовлення слайма своїми руками– це використовувати очищену воду і дотримувати вказані в інструкції пропорції. Ну і в подальшому, граючи зі слаймом, важливо дотримуватися певні правила: це чисті руки, гра на чистій поверхні і завжди зберігати масу в контейнері без доступу повітря!

Які бувають види слаймов?

 

Слайми – неймовірно популярна трендова іграшка. І ідеї для вдосконалення та урізноманітнення гри у компаній-виробників не закінчуються! Тому існує безліч видів слаймов. Давайте розглянемо основні:

 

Original слайм – назва говорить сама за себе. Це слайм зі знайомою напіврідкої, тягнеться, еластичною текстурою. Слабо тримає форму, швидко розтікається по поверхні. Зате з них можна надувати бульбашки. Якщо сумніваєтеся, який слайм вибрати – можете сміливо купувати цей вид

 

Fluffy слайм (повітряний) – від англ. Пухнастий, це м'який слухняний слайм, добре хрумтить і тягнеться. Дуже ніжний і приємний.

 

Glossy слайм (глянцевий) – він відмінно тягнеться, розтікається і видає чокаючі звуки, майже не тримає форму. А також має яскравий глянцевий колір, як гель-лак для нігтів.

 

Hand gum (жуйка) – це самий щільний з усіх видів лізунів, який дуже еластичний, при ударі відскакує від столу як м'ячик.Він може бути матовим або блискучим, кольоровим або білим, прозорим, з декором і без нього.  Іграшка відмінно тримає форму, в спокої розтікається.

 

 Рідке скло – за своїми властивостями це та ж жуйка для рук, але має більш м'яку, в'язку і прозору текстуру.  Також відмінно тримає форму.

 

 Hydra слайм – самі рідкі слайм, на основі води.

 

 Crunchy (хрусткий) слайм – робляться з додаванням різноманітних кульок і намистин, які видають приємні хрусткі звуки, дають антистрес-ефект і виглядають дуже цікаво.

 

 Clearz (прозорий) слайм – відрізняється від інших повністю прозорою текстурою.  Один з найпопулярніших видів на сьогодні.

 

 А також: аромаслайми, слайм, які світяться в темряві, слайм з блискітками, слайм, що змінюють колір...

 

 

 Ну, а якщо ви так і не вирішили, який же слайм вам сподобається – є відмінне рішення!  Це набори – цілі фабрики з великою кількістю аксесуарів з виготовлення слайм своїми руками.  У наборах вже є все необхідне і навіть більше!  Змішайте компоненти, дотримуючись інструкції, додайте блискітки, різні наповнювачі, змішуйте кольору і отримаєте неймовірний унікальний «саме» ваш слайм!  Ну і звичайно, такі набори, стануть ідеальним подарунком для будь-якої дитини.

з повагою

тренер з навчання компанії АМІГО И С  Кароліна Починок