Помади... Блиски... Тіні... Лаки для нігтів ... А що, якщо цілі набори косметики?  Повні сумки, шкатулки, а ціла  валіза з косметикою?.. Від такого подарунка точно не відмовилася би будь-яка жінка, що вже казати про найменших прихильниць краси!  Не дивно, що набори дитячої косметики вже багато років лідирують в списку найбажаніших подарунків для дівчаток на будь-яке свято.

 

Всі маленькі дівчатка мріють бути схожими на своїх улюблених матусь, у всьому намагаючись їх  копіювати.  А що може бути цікавіше маминої косметички, в якій зберігаються просто неймовірні скарби, які всі хочеться спробувати на собі!  Тут так всього багато, стільки краси, треба обов'язково все спробувати і побільше-побільше ..!  Часто такі ігри закінчуються для маляток покаранням і сльозами, а в деяких випадках, і неприємними алергічними реакціями, разом з висипом, свербінням і почервонінням.

 

Але карати дитину в схожій ситуації не варто, адже це природний процес зростання і розвитку дівчинки, закладений самою природою.  Навпаки, на думку психологів, це корисна гра, яка розвиває не тільки гендерну самоідентифікацію, але і виховує гарний смак, почуття міри і вміння доглядати за собою з юних років.  Також американськими вченими було доведено, що дівчатка, які грають з макіяжем, здатні краще справлятися зі своїми емоціями і вміють ефективніше вирішувати свої проблеми самостійно, а крім того, вони більш відкриті до спілкування з однолітками і мають більш розвинені мовні здібності.

 

Тому тут варто просто трохи допомогти дитині і запропонувати їй безпечні косметичні набори, розроблені спеціально для ніжної дитячої шкіри.

 

Для чого потрібна  саме дитяча косметика?

 

  1. Дитяча косметика допоможе виконати бажання кожної дівчинки: бути як мама, бути дорослою!
  2. Склад дитячої косметики спеціально розроблений для ніжної дитячої шкіри, і зводить до мінімуму виникнення алергічних реакцій.
  3. Нанесення косметики - важливий етап гендерної ідентифікації, приналежності до жіночої групи, усвідомлення «я - дівчинка».
  4. Це вдосконалення дрібної моторики, координації рухів.
  5. Вивчаються основи догляду за шкірою, призначення косметики, почуття міри.
  6. Це спільне проведення часу мами з донькою, створення довірчих відносин між ними.
  7. Ну, і звичайно, це радість від подарунка!

 

Про все це як раз і подбала компанія Markwins Beauty Brands Inc, яка з 1984 року створює унікальні ігрові набори дитячої косметики.  Завдяки високій якості і яскравому оформленню, продукція компанії дуже швидко стала користуватися популярністю у покупців в усьому світі. Сьогодні компанія Markwins Beauty Brands Inc представлена ​​на 5 континентах і в 70 країнах світу!

 

Розробкою рецептур і технологічних процесів займається група фахівців в галузі косметології і охорони здоров'я з США.  А інгредієнти для виробництва косметики надходять від кращих європейських і американських постачальників.  До того ж, косметика Markwins виробляється тільки на  високотехнологічних і сучасних заводах Китаю.  Кожен товар і компоненти до нього, проходять експертизу і сертифікацію, і відповідають міжнародним нормам показників якості.

 

Тому дитяча косметика від Markwins є абсолютно безпечною, в її склад входять: екстракти рослин, гіпоалергенні масла, віск, вітаміни, натуральні фарбувальні пігменти та інші компоненти, які доглядають за ніжною дитячою шкірою.  Тому, наприклад, помади і блиски від Markwins можна впевнено використовувати для щоденного догляду, як гігієнічні бальзами для губ.  А лак для нігтів можна легко змити водою.  Крім того, всі косметичні засоби цього виробника мають легкі напівпрозорі відтінки і вони ледь помітні на шкірі дитини.  Тому їх можна використовувати не тільки на свята, а й просто, для настрою!

 

 

Markwins Beauty Brands Inc постійно вдосконалює власну продукцію і невпинно працює над створенням нових унікальний продуктів і рішень, здатних задовольнити навіть найвимогливіших покупців.  Тому в процесі створення продукції беруться до уваги новітні наукові відкриття і розробки, модні тенденції і, звичайно ж, запити споживачів.

 

При цьому продукція не тестується на тваринах, про що говорить «зайчик» на упаковці, а вся упаковка підлягає переробці.

 

Набори косметики Markwins ви завжди помітите на полицях магазинів, адже у них така яскрава і приваблива упаковка!  Барвисті палітри упаковані в не менш барвисті коробочки, футляри, сумочки і навіть рюкзачки, які можна використовувати для гри, навіть коли закінчиться косметика!

 

Компанія виробляє продукцію не тільки під власним брендом POP, а й під  добре відомими всім і улюбленими дитячими ліцензіями - Disney Princess, Frozen, Minnie, My Little Pony, Barbie.  Що звичайно ж робить подарунок ще бажанішим, а нанесення косметики ще приємнішим!

 

 Ми впевнені, що ви полюбите дитячу косметику Markwins Beauty Brands Inc так, як і ми, і вона подарує вам і вашим малятам тільки найпозитивніші емоції!

 

 

з повагою

тренер з навчання компанії АМІГО И С Кароліна Починок