Усі батьки хочуть придбати для своєї дитини найцікавіші, і в той же час, корисні іграшки!  Адже саме іграшки дозволяють розвивати в дитині фантазію, вчать розуміти і пізнавати навколишній світ, сприяють набуттю навичок спілкування, навчають і розвивають інтелектуальні якості.  Але важливий момент, дитяча іграшка - це перша власність дитини, на яку тільки вона має право і купується вона для неї, а не для батьків.

 Компанії - виробники іграшок щороку випускають щось оновлене або зовсім нове, тим самим, задаючи тренди на іграшки.  І тим самим, беручи участь в дитинстві кожної дитини.

 Які іграшки цікаві дітям зараз?

Тренд №1   Іграшка – розпакування
Однією з найбільш затребуваних тенденцій,  як в минулому році, так і в цьому залишаються іграшки-сюрпризи з розпакуванням.  Така іграшка викликає захоплення у дітей, це як новорічні подарунки, які ти розпаковуєш, внутрішньо завмираючи від очікування сюрпризу!  Тому виробники будуть і далі розвивати цей тренд і пропонувати споживачам все нові іграшки-сюрпризи з елементами розпакування.
  Розпакування з кожним роком виходить на абсолютно новий рівень, з додаванням ігрових елементів і функцій, які розширюють елементи несподіванки, з'являються нові способи гри з іграшкою.  Упаковка стає частиною гри, декорацією або контейнером для іграшок, з'являються все нові історії, яскраві герої, неймовірних форм, кольорів і запахів!  Вже кілька років з успіхом радують своїх покупців плюшеві звірятка Pikmi Pops! 

А неймовірні фешн-лялечки Capsule Chix 

обов'язково здивують і порадують вашу дитину!  Ну і хлопчики гарантовано будуть захоплені розпакуванням космічних прибульців Treasure X Aliens, які відразу захоплять їх увагу!

                                                                                                  

Тренд № 2 Слайм
 Ну і звичайно ж, вже кілька років поспіль, на піку популярності знаходяться надзвичайні тягучі і такі різноманітні slime, пластилін та інші творчі маси!  І щороку компанії виробники дивують шанувальників своїми ідеями і новими підходами до гри. 

Ігри зі слаймом розвивають уяву, творче мислення, фантазію і дрібну моторику.  А також розвивають 4 з наших 5 почуттів: дотик - їх цікаво м'яти, створювати фантазійні форми, зір - за ними цікаво спостерігати, слух - чути від них звуки, і запах - сприймати їх запах.  Тому їх так люблять усі діти!

 Компанія АМІГО - є лідером у наданні широкого асортименту найякісніших слаймів в Україні.І ми впевнені, що серед брендів-виробників кожна дитина знайде свій ідеальний слайм!

 Тренд № 3 Догляд і турбота
 Тренд на іграшки, які вчать дітей проявляти доброту і турботу,  підкорює серця батьків і їх дітей у всьому світі.  І саме з цими іграшками батьки разом з дітьми зможуть в формі гри обговорити такі важливі теми, як любов до домашніх тварин, відповідальність за свої рішення, проявів милосердя, доброти і турботи до всього світу.  А також, дитина отримає не просто м'яку іграшку, а справжнього друга, який буде з ним завжди!
  У 2019 іграшки «Няшка - Потеряшка» від Scruff-of-Luvs стали Переможцями престижної премії "Іграшки року 2019" TOTY Toy of the Year Awards, в номінації «Краща м'яка іграшка».  Воно й не дивно, адже зараз вийшли цілих 2 нових сезону «Няшек - потеряшек»: «Північні друзі» і «Families», які стануть прекрасним подарунком для будь-якої дитини. Вже мільйони покупців по всьому світу полюбили нових домашніх вихованців із серії Rescue Runts «Врятуй Друга»!  Це собачки, котики і єдиноріг, які також потребують допомоги і душевного тепла!  Потурбуйтесь про них - і вони завжди будуть любити вас!

                                         

Тренд № 4 Персонажі фільмів і мультсеріалів
 Також в цьому році багато улюблених героїв мультсеріалів, фільмів та ігор святкують свої ювілеї і продовження.  Тому виробники, звичайно ж, випустили цілі серії іграшок з уже такими знайомими персонажами!  І батьки обов'язково захочуть познайомити своїх дітей з іграшками та героями, які зіграли велику роль в їх дитинстві, і які вже стали частиною життя.

      Найвідоміший хлопчик-чарівник Гаррі Поттер запрошує своїх відданих і нових фанатів повернутися в Хогвартс!  Наймагічніші і найцікавіші іграшки вже представлені в Україні.  

                                                                                   

 

Іграшка - це найлегший спосіб порадувати і викликати захоплення у дитини.  Але, звичайно, варто пам'ятати, що іграшка - перш за все, інструмент для спільної гри.  Дітям дуже важливо, якщо не активне живе участь в грі дорослого, то, як мінімум, його схвалення і присутність.  Тому давайте насолоджуватися дитинством, іграшками та іграми разом з нашими дітьми!

з повагою

тренер з навчання АМІГО И С Кароліна Починок